Немає відгуків, додати
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Луговая 16, Київ, Україна
VAST

Матеріали, суміші для влаштування підлог

Перш ніж братися за чистову обробку підлогової поверхні, обов'язково потрібно домогтися її ідеальної рівності. Відмінним помічником у цих маніпуляціях стане самовирівнюється підлогу. Якщо цього не зробити, то в подальшому ви зіпсуєте плитку, ковролін та інше підлогове покриття. Домогтися міцною, ідеально рівною, а також довговічною стяжки.

Самовирівнююча підлога - навіщо і в яких випадках знадобиться?

Смеси для заливки полов (или самовыравнивающийся пол) представляют собой многокомпонентный состав из сыпучих материалов. Сыпучие смеси для покрытия при использовании обеспечивают надежную прочность и высокую сопротивляемость к износу. Такие смеси для заливки полов в доме не дают усадки.

Какой самовыравнивающийся пол выбрать?

Цементные смеси применяются на любых видах поверхностей. Толщина заливки может колебаться от 0,2см и до 5см. Такой пол достигает максимальной прочности и высыхает в течении 5 часов.

В отличие от цементных смесей гипсовые не советуют заливать в помещениях с повышенным уровнем влажности. Заливка самовыравнивающегося пола на гипсовое основе, отлично подойдет под самые популярные покрытия, такие как плитка, ламинат или линолеум и т.д. рекомендуемая толщина слоя до 10см, что позволит скрыть все горизонтальные неровности.

При укладке теплого пола, рекомендуется использовать гипсовые смеси, т.к. они обеспечат дополнительную теплопроводность.

Цена на гипсовые сухие смеси для выравнивания пола значительно ниже, чем на цементные. Это также следует учитывать при выборе наливного пола.

Як зробити стяжку підлоги самостійно?

Завдяки самовирівнювальним сумішей для підлоги, стяжка буде рівною та якісної навіть в руках новачка. Заливка підстави складається з 3-х основних етапів:

  1. Підготовка підлоги, його очищення.
  2. Приготування розчину з сухої суміші для вирівнювання підлоги.
  3. Безпосередньо сама заливка підлоги.

Від зусиль і старанності виконання кожного етапу, буде залежати якість результату.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner