23 відгуків
VAST
+380 (50) 077-25-22

Мікрокальцит, мармур микромолотый, наповнювачі, пігменти

GÜRMADEN A. Ş. – Торгово-промислове підприємство з випуску мікронізованого індустріального сировини.
Компанія була заснована в 1993 р. Основним видом діяльності компанії є переробка самого чистого і білого кальциту у світі, і його подальший експорт у різні країни і континенти, починаючи з Європи, і закінчуючи Африкою.
Карбонат Кальцію (СаСО3) або відомий під більш поширеним назвою Кальцит – являє собою блискучий, напів-прозорий, відносно м'який грубо кристалізований мінерал, з твердістю 3 (Moh's) і щільністю 2,7 гр./мл. Кальцит, що видобувається в рудних родовищах, микронизируется в результаті таких процесів, як дроблення, помел і сортування. В залежності від потреб сектора, кальцит поставляється на ринок або в нормально-мікронізованому вигляді або ж зі стеориновым покриттям. Основним призначенням є використання в якості наповнювального матеріалу.
В основному мікронізований кальцит використовується в наступних галузях :
Картонно-паперовий сектор
Лакофарбовий сектор
Кабельний і пластиковий сектор
Виробництво мастика і шпаклювального матеріалу в будівельному секторі
Сектор клею і хімікатів
Сектор харчової промисловості
Керамічний сектор
килимового покриття і брезентовий сектор, а також використовується у виробництві жувальної гумки, комбікормів, зубної пасти, каучуку, губки тощо
У картоно-паперовому секторі : Мікронізований кальцит використовується в картонно-паперовому секторі у вигляді добавки в різних пропорціях у виробництві целюлози. В виду того, що кальцій підвищує білизну паперу, у випадках коли висока собівартість виробництва паперової маси, більша перевага віддається натурально меленої кальциту. Мелений мікронізований кальцит утримує менше води, підвищує кількість виробленої води, що призводить до збільшення швидкості виробничого процесу в цілому.
Зважаючи дешевої собівартості, а також зважаючи інших технічних властивостей, які кальцій надає папері, кальцій, поступово зайнявши місце каоліну, почав широко використовуватися в світовому картонно-паперовому секторі, особливо в розвинених західних країнах. Кальцит значно зменшує споживання оптичних відбілюючих речовин у виробництві паперу, що, в свою чергу, призводить до зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище.
В пластиковому секторі : Використання як нормально-мікронізованого кальциту, так і покритого кальциту в секторі твердого і м'якого ПВХ і Полиофина (PE, PP, PS, EVA) зростає з дня у день, завдяки високій білизні, хімічній чистоті і дешевої собівартості кальциту.
У виробництві пластику мікронізований кальцит також використовується як наповнювального матеріалу. Кальцит не містить важких металів, що призводять до швидкого механічного старіння полімерів; підвищує опірність матеріалу; підвищує зовнішні властивості виробленого продукту та надає поверхні більш красивий вигляд; підвищує протиударну міцність матеріалу; вбирає менше масла; не абсорбує пом'якшувачі або інші хімікати, які використовуються у виробничих формулах; має підвищену хімічну чистоту; частинки кальциту не збираються наново; имеет однородное распределение; предотвращает износ оборудования; имеет повышенную белизну, что приводит к экономии дорогостоящих белых пигментов. Более того, кальцит, воздействующий на термо-кондуктивность продукта ввиду своих наполнительных пропорций, а также на уровень клейкости как результат плавления, в итоге, приводит к более усовершенствованной переработке. При этом, кальцит обеспечивает более продуктивную производительность при помощи очень высоких тепловых трансферов.
В лакокрасочном секторе : кальцит понижает потребление диоксида титана в производстве красок на водной основе, что приводит к снижению общей себестоимости. Кроме того, кальцит используется в производстве материалов для наружного и внутреннего покрытия и в производстве строительных химикатов. Микронизированный молотый кальцит является самым дешевым пигментом в лакокрасочном секторе. Использование качественного кальцита вместо использования необходимого для достижения высокой яркости продукта дорогостоящего диоксида титана приводит к значительному понижению конечной себестоимости продукта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner